Książka “Nie powinniśmy”- walka o awans

Przyszedł czas na kolejny romans od Vi Keeland. Tym razem amerykańska autorka powraca z historią rodem z San Francisco, gdzie spotka się dwóch, głównych bohaterów. Ich losy skrzyżują się w firmie, gdzie ich kariera może rozkwitnąć lub też zakończyć się niepowodzeniem. Vi Keeland opisuje losy zawrotnej kariery i nieplanowanego romansu w swojej najnowszej książce “Nie powinniśmy“. Co wydarzy się w jesiennym romansie od Vi Keeland?

 Vi Keeland i jej najnowszy romans

Po wielu pisarskich sukcesach Vi Keeland można ponownie odnaleźć w księgarniach wraz z jej najnowszą książką “Nie powinniśmy“. Fabuła książki zacznie się od poznania dwóch osób. Jedną z nich będzie główna bohaterka Annalise. Jest ona młodą, ambitną kobietą, która mimo młodego wieku już wie, czego chce od życia. Jej kariera jest dla niej najważniejsza, a do tego nie wyobraża sobie życia gdziekolwiek indziej, niż w ukochanym San Francisco. To właśnie tu zaczęła budować swoją karierę i tu chce pozostać. Nieoczekiwanie jej plany nieco się pokrzyżują, a to wszystko za sprawą awansu i jej nowego rywala. Kim on będzie?

Annalise i Bennett w walce o awans

Bennett jest takim samym pracownikiem jak Annalise. Nie popełnia on błędów, szybko się uczy, a do tego nie uznaje porażek. Annalise oraz jego nigdy wcześniej nic nie łączyło jednak teraz może się to zmienić. Wszystko za sprawą awansu, który może otrzymać tylko jedna osoba. Druga nie tylko zostanie skazana na gorzkie oblicze porażki, ale też będzie musiała zmienić swoje miejsce zamieszkania. Wyprowadzka z San Francisco nikomu nie wydaje się szczególnie atrakcyjna. Teraz Bennett będzie musiał zmierzyć się z równie upartą, co atrakcyjną Annalise. Walka między nimi będzie wyrównana, a cała sprawa skomplikuje się, tym bardziej że dojdzie między nimi do romansu. Teraz Annalise i Bennett będą rywalami w pracy i kochankami w łóżku. Czy taki obrót spraw coś zmieni w tej historii? Czy rywalizacja o awans, zmieni się w walkę o miłość? Wszystko okaże się po premierze książki.